چرا ما؟

فلسقه AMarkets

ما معتقدیم که سودآوری یک معامله گر را می توان تنها با تصمیمات معاملاتی او تعیین کرد. ماموریت یک کارگزار فارکس، ارائه محیطی حمایتی برای تحقق استراتژی معامله گر است.

5 دلیل برای انتخاب AMarkets و سال ها با ما همراه باشید

1. موفقیت مشتری، اولویت اصلی ما است.

این که آیا شما فقط سفر خود را به بازارهای مالی آغاز کرده اید یا سالها تجربه داشته اید، ما شما را با تمام ابزارهای لازم برای معامله موفق تجهیز خواهیم کرد.

تمام مشتریان ما دسترسی به پلتفرم معاملاتی پیشرفته (xStation، MT4) دارند که معامله آنها را شهودی و بدون دردسر می کند. اگر با معاملات خودتان راحت نباشید، می توانید همیشه با استفاده از سیستم های PAMM و Trade Copier، در استراتژی های موفق مدیران پول از سراسر جهان سرمایه گذاری کنید.

تصمیمات معاملاتی فارکس شما توسط سیگنال های معاملاتی خودچارت خوان، خط خبر داو جونز. و شاخص های آزمایشگاه مالی ما – لیست دستور و کیمن (شاخص تمایل بازار) پشتیبانی می شود. همه معامله گران الگوریتمی با کیفیت VPS میزبانی می شوند.

همه اینها به ما اجازه می دهد تا در رتبه سوم از کارگزاران فارکس با بالاترین میزان نرخ موفقیت مشتریان قرار بگیریم!

2.افزایش استانداردهای معاملاتی در حالی که هزینه ها را کاهش می دهد.

با داشتن دسترسی مستقیم به بازار فارکس و طراحی ویژه تکنولوژی مسیریابی دستور، مشتریان ما از اجرای فوق العاده سریع و قابل اطمینان برخوردار هستند. سرعت یک مزیت کلیدی در تجارت است که به وضوح به معنی قیمت گذاری بهتر است. با داشتن توانایی قرار دادن سریعتر دستورات، به خصوص در زمان انتشار اخبار، مشتریان ما 10-30 پیپ قیمت مناسب تری را دریافت می کنند.

علاوه بر اجرای برتر دستور، AMarkets پایین ترین اسپرد و حاشیه مورد نیاز، و همچنین چند نوع حساب برای طیف گسترده ای از معامله گران و مدیران پول ارائه می دهد. AMarkets شرایط سرمایه گذاری نهادی را برای سرمایه گذاران فردی فراهم می کند..

3.معامله هر نوع پول، سبک و زمان.

در حالی که گسترده ترین مجموعه از ابزارهای معامله شده در سراسر جهان را ارائه می دهیم، ما همواره توجه خود بر اطمینان در پیشروی پسوسته در صنعت متمرکز کرده ایم.
MetaTrader 4 باعث می شود تا معاملات ارز به آسانی 1-2-3 باشد!

4.بر معاملات خود تمرکز کنید. ما از بقیه موارد مراقبت خواهیم کرد.

معاملات فارکس و CFD یک معامله بسیار خطرناک است و معامله گران باید تنها بر معاملات خود تمرکز کنند، بدون اینکه به هزینه های پنهان، که ممکن است بر کل تصویر تاثیر بگذارد فکر کنند. متاسفانه، کمیسیون های پیچیده و مقاصد تجاری هدفمند، تبدیل به عرف صنعت شده است، اما نه در AMarkets چنین نیست.

مشتریان ما همیشه چیزی را که انتظار می برند دریافت می کنند و اگر چیزی رایگان باشد بدان معنی است که آنها هیچی نخواهند پرداخت. از طریق مدل قیمت گذاری مستقیم، AMarkets نیز هزینه های سپرده، حکمیسیون های برداشت از حساب و ارائه ابزار تحلیل منحصر به فرد را بدون پرداخت هزینه ارائه می دهد.

ما می دانیم که مشتریان و شرکای ما شایسته چیزی بهتر هستند و آن را ارائه می دهیم.

5.هر معامله گر نیاز به آرامش دارد تا تصمیمات عاقلانه ای را اتخاذ کند.

ما نگرانی های شما در مورد ایمنی وجوه خود را درک می کنیم و اقدامات جدی برای اطمینان از صحت مالی شرکت را انجام می دهیم. با پیاده سازی روش های کنترل داخلی صحیح و داشتن عضویت با سازمان های نظارتی، به شما اجازه می دهیم تا با اعتماد و امنیت نهایی در بازار معامله کنید.

شرکت AMarkets عضو کمیسیون مالی است و توسط اداره خدمات مالی Saint Vincent و Grenadines ثبت شده است.

با هزاران نفر از معامله گران AMarkets از سراسر جهان همراه شوید!

افتتاح حساب معامله