سرورهای وی‌پی‌اس (VPS)

دیگر نیازی نیست که نگران مشکلات سخت‌افزار و نرم‌افزارتان باشید!

کارگزاری AMarkets به‌منظور جلوگیری از وقفه افتادن در جریان معاملات و کار در صورت قطعی برق، اتصالات فنی و یا نقص اینترنتی، به تجار و
کاربران اجازه می‌دهد تا همواره اتصال و تماس خود با بازار را در تمامی مواقع حفظ نمایند و لذا امکان ازسرگیری و
پیگیری معاملات را برای آن‌ها در تمامی مواقع و مکان‌ها فراهم می‌آورد.

مزیت‌های اصلی استفاده از سرور مجازی AMarkets
در تمامی طول سال، بی‌وقفه به معامله و سرمایه‌گذاری بپردازید!
دیگر نیازی نیست 24 ساعته پشت کامپیوتر خود به ارزیابی، بررسی روند و جریانات بازار بپردازید و یا معاملات خود را پیگیری کنید. با استفاده از سرورهای وی‌پی‌اس (VPS)، کاربران به‌راحتی می‌توانند با خیالی آسوده و به‌کمک معاملات خودکار 24 ساعته، روند و فرآیند معامله گری را در بازارهای مالی را برای خود بسیار ساده‌تر ساخته و در مدیریت زمان نیز موفقیت بیشتری داشته باشند (چراکه، دیگر نیازی به پیگیری روند کار این ربات‌ها نخواهد بود.)
سرعت بالای اجرای سفارشات معاملاتی
به‌کمک این سرور و سرعت عالی پاسخگویی آن‌، در هر نقطه از جهان که باشید شانس بهتری برای معامله در بازارهای مالی خواهید داشت. نزدیکی مرکز داده و اطلاعات به سرور معاملاتی AMarkets تأخیر کمتری را در روند معاملات ایجاد می‌کند. مدت‌زمان پینگ در سراسر اروپا از 16ms تجاوز نمی‌کند.
عملکرد بالا و قابل اطمینان تمامی نرم‌افزارها روی سرور (VPS)
تمامی انواع نرم‌افزارهایی که روی سرور وی‌پی‌اس (VPS) خود نصب می‌کنید، عملکردی عالی خواهند داشت؛ چراکه، ابزارهای به‌کار رفته در این سرور بسیار باکیفیت و مطابق با فناوری روز هستند؛ از جمله، پردازشگرهای پرقدرت چندهسته‌ای و درایو حالت جامد (SSD).
دیگر نگران قطعی برق نباشید
شما همچنان قادر خواهید بود حتی درصورت قطعی برق نیز به معاملات و فعالیت‌های خود ادامه دهید. چراکه، EA بی‌وقفه به کار خود ادامه داده و از پاک شدن حتی کوچک‌ترین بخشی از اطلاعات شما نیز جلوگیری می‌کند.
از هر نقطه در جهان می‌توانید به‌سادگی به سرور (VPS) خود دسترسی داشته باشید
تنها کافیست یک سیستم رایانه و اتصال به اینترنت داشته باشید.
مدیریت VPS به‌سادگی کار با کامپیوتر است!
برای شروع به کار با این سرور نیازی به هیچ‌گونه دانش و اطلاعات قبلی نخواهید داشت. علاوه بر آن، به‌سادگی می‌توانید تنظیمات این سرور را به‌هنگام نصب نرم‌افزار VPS روی دستگاه خود به دلخواه تغییر دهید.