1. مراحل اولیه

بخش آموزش شامل آموزش هایی است که به شما امکان می دهد تا با بازار فارکس آشنا شوید و احساس انجام معاملات اولیه با ارزهای خارجی را تجربه کنید. برای به حداکثر رساندن راحتی مطالعات شما، تمام موارد در بخش وب سایت با یک ترتیب خاص ارائه می شوند.

1. درباره  بازار فارکس

1
فارکس چیست؟ چگونگی عملکرد بازار ارز بین المللی را در یک فیلم منحصر به فرد که بخشی از دوره آموزش فارکس ما است را تماشا کنید.
2
چگونه از فارکس کسب سود کنیم؟ چگونه معامله گران فارکس با خرید و فروش ارز سود می کنند؟ معامله گر فارکس چقدر درآمد دارد؟ اطلاعات بیشتر در مورد فرصت های معاملات آنلاین را کسب کنید.
3
خودتان آن را امتحان کنید سعی کنید خودتان به خرید یا فروش دلار بپردازید. یکی از گرایشهای روند قیمت احتمالی را انتخاب کنید و از آن سود کسب   کنید.
4
یک حساب مجازی باز کنید با افتتاح حساب مجازی به معامله آموزشی در بازار فارکس دسترسی پیدا کنید. شما می توانید در بازار فارکس تحت شرایط واقعی بازار، در حالی که منحصراً سرمایه گذاری مجازی انجام داده اید،معامله کنید. این سرویس کاملاً مناسب مبتدیان است.
 

2. عملیات  پلتفرم معاملاتی

5
چگونه پلتفرم معاملاتی عمل می کند؟ باز کردن و بستن معاملات، تنظیم حد ضرر و حد سود، استفاده از سایر توابع پلتفرم را از ویدئوی آموزشی ما فرابگیرید.
6
یک پلت فرم معاملاتی را دانلود کنید معامله در هر کجا و هر زمان برای شما آسان است، فقط یک پلتفرم معاملاتی را در رایانه شخصی یا تلفن همراه خود دانلود کنید.
 

3. پیش  بینی بازار فارکس

7
چگونه رفتار بازار را پیش بینی کنیم؟ از دامنه پیش بینی بازار و محبوب ترین روش های تجزیه و تحلیل مورد استفاده توسط معامله گران آگاهی پیدا کنید. سود حاصل از فارکس بستگی به دقت پیش بینی های بازار شما دارد.
8
تحلیل بنیادی پیش بینی رفتار بازار فارکس با تحلیل اخبار را فرابگیرید و نتایج حوادث در دنیای اقتصاد را حدس بزنید.
9
تحلیل تکنیکال آیا افزایش دلار سقوط خواهد کرد؟ یاد بگیرید که یک روند احتمالی را با یک نمودار قیمت قضاوت کنید.
 

4. انجام معاملات  در  بازار فارکس

10
چگونه می توان مقدار سپرده را تعیین کرد؟ مبلغ سپرده بستگی مستقیم دارد به اهداف مالی که شما در بازار دارید. اول از همه برای خودتان تصمیم بگیرید، چقدر می خواهید در فارکس سود کسب کنید. اندازه مطلوب سپرده حساب خود را تعیین کنید.
11
یک حساب معاملاتی باز کنید حساب معاملاتی باز کنید تا به فرصت های استخراج سود در بازار ارز بین المللی دسترسی یابید! ما برای شما معاملات موفق آمیزی را آرزومندیم!
 

فارکس برای مبتدیان

فارکس چیست؟ این عنوان از دو کلمه "مبادله خارجی" تشکیل شده است. در عمل، بازار فارکس محلی است که در آن ارزهای خارجی به طور مداوم با انجام معاملات از طریق پلتفرم های تخصصی مبادله می شوند. بازار روزهای دوشنبه تا جمعه فعال است و تجارت در هر گوشه ای از جهان با یک کامپیوتر و اتصال به اینترنت در دسترس است. درآمد حاصل از معامله در فارکس به شما امکان می دهد تا زمان خود را به طور مستقل برنامه ریزی کنید. اکثر معامله گران تازه وارد تعجب می کنند: "آیا در فارکس امکان سود وجود دارد؟" از قسمت "فارکس برای مبتدیان" شما نحوه کسب سود در فارکس، و روش های تجزیه و تحلیل موجود را فرا خواهید گرفت. شما همچنین با پلتفرم معاملاتی و پیش بینی بازار اصلی آشنا خواهید شد.

آیا امکان دارد در فارکس سود ببرید؟

بازار فارکس فرصتی بسیار چشمگیر برای به دست آوردن سود را فراهم می کند. در طی کارگاه های مربوط به فارکس ما به به مخاطبان نمونه های واقعی افزایش سرمایه در بازارهای مالی ارائه می کنیم. علاوه بر این، کتابخانه AForex کتاب های زیادی را در مورد داستان های معامله گران برجسته ارائه می دهد که می دانند چگونه در فارکس کسب ثروت کنند. یکی از رکوردها در سال 1987 توسط معامله گر آمریکایی لری ویلیامز ثبت شد، که سرمایه اولیه خود را از 10 هزار دلار به بیش از 1 میلیون دلار در یک سال رساند (یعنی بازده سرمایه گذاری سالانه 11000 درصد است). این یک مثال کامل از معاملات فارکس است که امکان دستیابی به نتایج درخشان را فراهم می کند.