سوالات متداول مشتریان

همه سوالات توسط مباحث مختلف ساختار بندی شده اند. اگر پاسخ سوالتان را پیدا نکردید، همواره می توانید با شماره 442036039364 تماس بگیرید یا به ما ایمیل بزنید..

حساب زنده

چگونه می توانم معامله در فارکس را شروع کنم؟

برای شروع معاملات در بازار فارکس، باید حساب معاملاتی زنده باز کنید و پلتفرم معاملاتی MetaTrader 4 را از وب سایت ما دانلود کنید.

چگونه می توانم یک حساب معاملاتی باز کنم؟

شما می توانید حساب زندهحساب کاربری زنده را در قسمت "Trading" باز کنید. اگر قبلا یک حساب مجازی باز کرده اید، باید وارد شوید و مجوز را در محدوده شخصی خود دریافت کنید. از شما خواسته می شود یک حساب معاملاتی را در محدوده شخصی خود ثبت کنید. با تکمیل فرم درخواست آنلاین، یک حساب معاملاتی باز کنید. سپس کلمه ورود به سیستم و رمز عبور را دریافت خواهید کرد.

کلمه ورود و رمز عبور را برای چه چیزی نیاز دارم؟ کجا باید آنها را وارد کنم؟

پس از ثبت حساب، شما کلمه ورود (شماره حساب واقعی خود) و رمز عبور خود را در ایمیل خود دریافت خواهید کرد. پس از نصب پلتفرم معاملاتی از وب سایت ما،the trading platform یک پنجره را پیدا خواهید کرد که در آن باید کلمه ورود و رمز عبور را وارد کنید. (اگر قبلا از این پلتفرم معاملاتی در حساب مجازی خود استفاده کرده اید، دکمه «پلتفرم معاملاتی» را انتخاب کنید، سپس به «فایل» بروید و روی «ورود» کلیک کنید تا جایی که باید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید) AMarkets-Real را در خط "سرور" انتخاب کنید.

حداقل حساب کاربری چقدر است؟

حداقل حساب 100 دلار است.

برای معامله حداقل چه مقدار پول نیاز دارم؟

Iبرای باز کردن یک معامله با کمترین مقدار لات (0.01)، شما تنها نیاز به 2-3 دلار (بسته به جفت ارز) دارید

رمز عبور سرمایه گذار برای چیست؟

رمز عبور سرمایه گذار برای ساده سازی تعامل بین معامله گر و سرمایه گذار استفاده می شود. سرمایه گذار می تواند وجوه خود را واریز و کار معامله گر را نظارت کند. این کاملا منطقی است که سرمایه گذار، که پول را فراهم کرده است، بتواند به محدوده شخصی وارد شود و نتایج معاملات را بررسی کند. سرمایه گذار نیازی به دانلود پلتفرم معاملاتی ندارد، زیرا او می تواند از طریق وب سایت معاملات را نظارت کند. رمز عبور سرمایه گذار اجازه می دهد تا شما به حساب وارد شوید و معاملات را مشاهده کنید، اما اجازه نمی دهد که معامله ای انجام دهید.

رمز تلفن به چه معنی است؟

رمز عبور تلفن برای بازیابی داده های از دست رفته شما، تغییر اطلاعات تماس خود و تماس با پشتیبانی فنی مورد نیاز واقع می شود.

رمز عبورم را برای حساب معاملاتی فراموش کرده ام. باید چکار کنم؟

اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید، لطفاً به مدیر شخصی خود ایمیل بزنید یا از طریق ایمیل با ما تماس بگیرید: helpdesk@amarkets.com با درخواست برای تنظیم مجدد رمز عبور. نام و شماره حسابتان را ذکر کنید. پس از دریافت رمز عبور، به پلتفرم معاملاتی خود وارد شوید و رمز عبور دائمی خود را ایجاد کنید.

آیا می توانم چندین حساب معاملاتی باز کنم؟

بله شما می توانید حساب های معاملات چندگانه در AMarkets باز کنید. لطفاً برای انجام این کار با مدیر شخصی خود تماس بگیرید.

حساب مجازی

کلمه ورود و رمز عبور را برای چه چیزی نیاز دارم؟ کجا باید آنها را وارد کنم؟

شما برای ورود به پلتفرم معاملاتی نیاز به کلمه ورود و رمز عبور دارید پس از ثبت نام حساب کاربری، کلمه ورود و رمز عبور به ایمیل شما ارسال می شود. پس از نصب پلتفرم معاملاتی از شما خواسته خواهد شد که کلمه ورود و رمز عبور خود را وارد کنید.

تفاوت بین حساب مجازی و حساب زنده چیست؟

حساب مجازی یه شما این اجازه را می دهد تا در بازار فارکس بدون ریسک معامله کنید. این تنها تفاوت بین حساب مجازی و حساب زنده است

رمز عبورم را فراموش کرده ام. باید چکار کنم؟

اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید، لطفا به مدیر شخصی خود ایمیل بزنید و یا برای درخواست مجدد رمز عبور، به ما: info@amarkets.com ایمیل بفرستید. لطفا نام و شماره حساب خود را در ایمیل خود ذکر کنید. پس از دریافت رمز عبور، وارد پلتفرم معاملاتی خود شده و رمز عبور دائمی ایجاد کنید.

آیا بین جریان نقل قول حساب های زنده حساب مجازی تفاوتی وجود دارد؟

تمام نقل قول ها در حساب مجازی دقیقا با نقل قول ها در حساب زنده مطابقت دارند.

برای چه مدت می توانم از حساب مجازی خود استفاده کنم؟

شما 30 روز برای انجام معاملات مجازی بدون ریسک فرصت دارید!

محدوده حساب شخصی

برای چه مدت می توانم از حساب مجازی خود استفاده کنم؟

به محض اینکه حساب مجازی یا زنده باز می کنید، دو ایمیل دریافت می کنید: - کلمه ورود و رمز عبور به حساب کاربری مجازی یا زنده - کلمه ورود و رمز عبور به محدوده حساب شخصی تان

چرا من به حساب کاربری شخصی نیاز دارم؟

محدوده حساب شما یک دفتر مجازی با ترکیبی خاص از سرویس هایی برای مدیریت حساب های شما، واریزها و برداشت های وجوه است. همچنین شامل تمام اسناد حقوقی لازم، دستورالعمل ها و مواد آموزشی اضافی برای بازارهای مالی جهانی می باشد.

من رمز عبورم را فراموش کردم. باید چکار کنم؟

یک لینک با عنوان "رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟" در صفحه مدیریت حساب من پیدا خواهید کرد. ایمیل خود را وارد کنید، سپس روی دکمه کلیک کنید و یک رمز عبور جدید دریافت خواهید کرد.

واریزها و برداشت ها

چگونه می توانم به حساب کاربری خود انتقال وجه دهم؟

شما می توانید واریز وجوه را با: انتقال بانکی با استفاده از کارت اعتباری / دبیت یا از طریق هر سیستم پرداخت الکترونیکی پشتیبانی شده توسط شرکت ما اطلاعات بیشتر در مورد واریز وجوه را می توانید در اینجا پیداکنید.

چطور می توانم بفهمم که وجوه به حساب معاملاتی من منتقل شده است؟

شما می توانید موجودی حسابتان را در محدوده حساب خود و یا در پلتفرم معاملاتی MetaTrader 4 بررسی کنید.

من وجوهی را واریز کرده ام، اما آنها هرگز به حساب من نرسیده اند.

لطفا تمامی جزئیات پرداخت را به پشتیبانی مشتریان ما ارسال کنید: helpdesk@amarkets.com. • حساب معاملاتی • نوع واریز • تاریخ واریز • مبلغ تراکنش را ذکر کنید. ما ظرف یک روز کاری به شما پاسخ خواهیم داد. همچنین می توانید با مدیر شخصی خود تماس بگیرید.

من پولی در حساب معاملاتی خود دارم. آیا آن به وجوه جدید انتقال داده شده اضافه خواهد شد؟

این وجوه در حساب معاملاتی شما باقی می ماند، حتی اگر این مقدار برای ایجاد موقعیت های جدید کافی نباشد. در هر زمانی شما می توانید وجوه را از حساب خارج کنید. تمام وجوه انتقال داده شده جدید به موجودی شما افزوده می شود.

آیا می توان وجوهی را از طرف شخص ثالث به حساب معاملاتی من در AMarkets منتقل یا برداشت کرد؟

صرف نظر از روش انتقال وجه که انتخاب می کنید، نام فرد انتقال دهنده وجوه باید با نام حساب معاملاتی مشتری در AMarkets مطابقت داشته باشد. AMarkets وجوه را برای هر حساب معاملاتی توسط شخص ثالث نمی پذیرد، و به عنوان مقررات ضد پولشویی قابل قبول نیست.

آیا هزینه ای برای واریز / برداشت ها وجود دارد؟

نه، AMarkets هیچگونه هزینه ای برای واریز / برداشت وجوه شما اعمال نمی کند.

چگونه می توانم از حساب معاملاتی ام پول برداشت بگیرم؟

برداشت پول از حساب معاملاتی سریع و آسان است. برای راحتی شما، درخواست های برداشت به صورت آنلاین ارسال می شوند. شما می توانید در هر زمانی درخواست برداشت ارسال کنید. برای برداشت وجوه، لطفا به محدوده حساب خود وارد شوید و بر روی «دریافت وجوه» کلیک کنید. درخواست برداشت را می توانید با انتخاب روش برداشت و کلیک بر روی «ارسال» به صورت آنلاین ارسال کنید. درخواست های برداشت در دو روز کاری پردازش می شوند. سرعت تراکنش بستگی به سیستم پرداخت مورد استفاده شما دارد. پرداخت های الکترونیکی سیستم پرداخت بلافاصله پردازش می شود، انتقال بانکی می تواند تا 5 روز کاری بسته به بانک طول بکشد.

آیا اگر موقعیت های باز داشته باشم می توانم پول خود را از حسابم برداشت کنم؟

شما می توانید پول های موجود را برداشت کنید، فقط مطمئن شوید که پول کافی برای آن دارید. لطفا توجه داشته باشید که به دلیل پول ناکافی در حسابتان، موقعیت فعلی شما می تواند بسته شود.

درخواستی برای برداشت دادم اما هنوز هیچ پولی دریافت نکرده ام. باید چکار کنم؟

1. اطمینان حاصل کنید که در 3-5 روز کاری انجام شده است. 2. سابقه درخواست خود را در مدیریت حساب من بررسی کنید. اگر درخواست شما تایید نشده باشد، از بخش امور مالی یک اطلاعیه دریافت خواهید کرد. 3. اگر هیچ گونه اطلاعیه ای دریافت نکرده اید، به ما در helpdesk@amarkets.com ایمیل بزنید و اطلاعات دقیق را تا حد ممکن که شامل شماره حساب معاملاتی شما باشد را به ما اطلاع دهید. 4. منتظر پاسخ باشید. تیم ما در عرض یک روز کاری با شما تماس خواهد گرفت.

هر چند وقت یکبار می توانم از حساب معاملاتی ام برداشت وجوه کنم؟

شما می توانید وجوه خود را از حساب معاملاتی هر چند بار که می خواهید برداشت کنید. محدودیتی وجود ندارد.

حداقل مبلغ برای برداشت از حساب معاملاتی ام چقدر است؟

هیچ محدودیتی برای حداقل مقدار برداشت وجود ندارد. فقط مطمئن شوید که پول کافی در حساب معاملاتی شما موجود است.

پلتفرم معاملاتی

چه پلتفرم معاملاتی را به مشتریان خود پیشنهاد می دهید؟

شرکت ما MetaTrader 4 - قابل اطمینان ترین و محبوب ترین پلتفرم معاملاتی در جهان را پیشنهاد می دهد.

از کجا می توانم پلتفرم معاملاتی را دانلود کنم؟

برای دانلود پلتفرم معاملاتی روی "معاملات" کلیک کنید و سپس پلتفرم های معاملاتی را انتخاب کنید

من نمی توانم پلتفرم معاملاتی را از سایت شما دانلود کنم، چه کار باید بکنم؟

اگر نمی توانید پلتفرم معاملاتی را از سایت ما دانلود کنید، لطفا با پشتیبانی مشتریان ما تماس بگیرید یا یک ایمیل به آدرس helpdesk@amarkets.com با درخواست ارسال فایل برای نصب ارسال کنید.

آیا معامله با پلتفرم معاملاتی MetaTrader 4 امن است؟

تمام معاملات کاملاً محرمانه و 100٪ امن و مطمئن هستند. برای ایمنی، تمام اطلاعاتی که بین سرورهای ما و یک پلتفرم معاملاتی تبادل می شوند به طور خاص رمزگذاری شده است.

چگونه می توانم سابقه حساب خود را مشاهده کنم؟

شما می توانید سابقه معاملات خود را در هر زمانی بررسی کنید. روی «پلتفرم معاملاتی» کلیک کنید، سپس «نمایش» را انتخاب کنید، سپس «پلتفرم» و «سابقه حساب» را انتخاب کنید.

قدرت نفوذ چیست؟

یک ابزار ارائه شده توسط AMarkets که به شما اجازه می دهد تا کنترل مقدار زیادی از یک کالا را با مقدار نسبتاً کمی از سرمایه انجام دهید. قدرت نفوذ، یک نسبت بین موجودی حساب معاملاتی شما و مبلغ معامله است، برای مثال، 1:20، 1:40، 1:50، 1: 100. قدرت نفوذ 1: 100 بدین معنی است که یک حساب معاملاتی با کارگزار شما می تواند موجودی 100 برابر کمتر از مبلغ معامله داشته باشد.

چگونه می توانم اندازه قدرت نفوذ را تغییر دهم؟

هنگام ثبت نام یک حساب، شما می توانید اندازه قدرت نفوذ مورد نظر را انتخاب کنید. اما اگر می خواهید پس از ثبت نام حساب کاربری اندازه قدرت نفوذ را تغییر دهید، می توانید آن را در محدوده شخصی خود با کلیک روی بخش «حساب» و سپس «تغییر قدرت نفوذ» انجام دهید.

چرا کارگزاران متفاوت گاهی اوقات نقل قول متفاوت نشان می دهند. چرا؟

هیچ پلتفرمی واحدی وجود ندارد که همه کارگزاران بتوانند عملیات خود را با آن انجام دهند. فقدان پلتفرم مشترک منجر به فقدان یک قیمت می شود. تفاوت در نقل قول ها نمی تواند بزرگ باشد. تفاوت های جزئی ممکن است به دلیل این واقعیت رخ دهد که نقل قول ها توسط بانک های مختلف ارائه می شوند.

آیا معاملات خود را پوشش می دهید؟

بله. ما از یک تکنولوژی پیشرفته برای جمع آوری نقدینگی بازار، پلتفرم های معاملاتی قوی و مکانیزم مسیریابی مستقیم دستور استفاده می کنیم که به عنوان STP شناخته می شود. شما می توانید ارائه دهندگان نقدینگی فعلی ما را در وب سایت ما مشاهده کنید.