آموزش

| در این بخش اطلاعاتی در مورد نحوه شروع به یادگیری معاملات فارکس و اطلاعاتی در مورد ابزارهای مفید پیدا خواهید کرد و بدون آن تصور معاملات پایدار و موفق دشوار است ، و برخی از شرایط ویژه مورد استفاده معامله گران از سراسر جهان خواهید دید بیایید نگاهی دقیق تر به سوال اصلی داشته باشیم: چگونه در فارکس درآمد کسب کنیم؟ شرکت AMarkets و همکاران ما به مبتدیان برای موفقیت در معامله در سراسر روسیه و کشورهای مستقل مشترک المنافع آموزش می دهد.

یک دوره پایه در "آموزش" شامل 5 قسمت اصلی در وب سایت ما می باشد:

برنامه آموزش فارکس ما برای مبتدیان به شما کمک می کند تا ایده درآمد واقعی را در بازارهای مالی درک کنید.

  • اول از همه شما طرح ریزی که بازار ارز را اداره می کند را یاد می گیرید.

  • دوماً، شما از اصل سود بردن در تفاوت نرخ ارز مطلع خواهید شد.

  • سوماً، شما به ابزار و تکنیک هایی که برای معامله در بازارهای مالی ضروری هستند دسترسی خواهید داشت.

این دوره آموزش معامله کاملاً رایگان و حاوی ویدئو و متن است.

پایگاه دانش تحت "آموزش" حاوی اطلاعات اساسی است که تمامی دوره های فارکس ما را شامل می شود.

  • ابتدا مجموعه ای از فیلم های مقدماتی است که شما را با تئوری مدیریت سرمایه معرفی می کند و با انواع تحلیل های کانونی: فنی، بنیادی، گرافیکی، تجزیه و تحلیل با استفاده از شمعدان ژاپنی و شاخص های فنی آشنا می سازد.

  • دوماً، فرهنگ لغت معامله گر با توضیح جامع از معانی اصطلاحات وجود دارد.

  • سوماً، پایگاه دانش شامل انجمن معاملات با یک لیست معتبر از کتابها در مورد فارکس برای مبتدیان است.

پایگاه دانش به صورت رایگان در دسترس است. علاوه بر این، آموزش معاملات AMarkets به صورت آنلاین از طریق وبینارهای هفتگی و جلسات روزانه و کنفرانس های کسب و به طور مرتب در شهرهای کشور و خارج از کشور برگزار می شود.

آموزش معاملات فارکس

آموزش معاملات فارکس شما باید شامل درس های عملی باشد! بنابراین، ما اصرار داریم از هر گونه سوال عملی برای تحلیلگران شرکت ما در وبینار هفتگی دریغ نکنید و همچنین از معامله گران فعال در فروم خود بپرسید. شما همچنین می توانید با مدیر شخصی خود در معاملات فارکس مشورت کنید (اطلاعات تماس موجود در حساب شما). مدیران شما را از انجام اشتباهات معمول مبتدیان محافظت می کند و به شما ایده های واقعی کسب سود در بازار فارکس و CFD ها را یاد می دهند.

اگر هنوز حساب کاربری خود را در AMarkets ندارید، هم اکنون ثبت نام حساب واقعی یا حساب دمو را انجام دهید و تمرین معاملات فارکس با مدیر حساب خود را شروع کنید! شما می توانید شناخت و پیشنهادهای سودآوری را که با مدل معاملاتی شما سازگار است را کسب کنید، اندازه سپرده و انتظارات سود را در فرایند یادگیری بازار بین المللی فارکس می توانید تخمین بزنید و از یادگیری نحوه کسب پول واقعی در بازار فارکس بهره مند شوید.