مقررات

میسیون مالی – سازمان حل اختلافات خارجی (EDR) برای مصرف کنندگان / معامله گران است که قادر به حل اختلاف با ارائه دهندگان خدمات مالی که عضو کمیسیون مالی هستند، نمی باشند. کمیسیون مالی تضمین می کند که معامله گران و کارگزاران در حال حل اختلافات خود با یک تصمیم سریع، کارآمد، بی طرفانه و معتبر روبرو هستند، در حالی که اطمینان حاصل کنید که آنها با یک پاسخ صحیح می دهند، بنابراین با دانش کلی خود در مورد فارکس کمک می کنند.

عضویت در کمیسیون مالی نشان دهنده تعهد ما به حفظ بالاترین استانداردهای افتخارآفرین تجاری و بهترین شیوه های کسب و کار در انجام کار ما است. مشتریان ما می توانند اطمینان داشته باشند که آنها در محیط عادلانه و متعادل کسب و کار می کنند و همچنین:

  • حفاظت توسط صندوق جبران کمسیون به مبلغ 20،000 دلار در هر مورد.
  • دسترسی به قلمرو بی طرف و بدون بهره برای رسیدگی به شکایت.
  • یک تحقیق و حل سریع و کارآمد.

شرکت AMarkets همچنین حسابی تحت مقررات شریک FCA در لندن ارائه می دهد – ATC کارگزاران. این گزینه مناسب برای مشتریان نهادی بزرگ و صندوق های تامینی است که از تجارت مستقیم API (پروتکل FIX 4.4 و جاوا) استفاده می کنند، زیرا آنها نیاز به تکنولوژی پیشرفته اجرا با اتصال مستقیم به بازار دارند.

کمیسیون مالی دارای کمیته حل اختلاف (DRC) است که از اعضای ارشد در صنعت فارکس تشکیل شده است. اعضای DRC شامل کارل السامک مدیر عامل شرکت Kammas Trading، ایلان آذبل مدیر عامل خودچارت خوان، فرانچسکو ریورولا موسس FXStreet و ایلیا Sorokin مدیر عامل اکت فارکس می باشد. اعضای DRC زمینه های گوناگون، مهارت های حقوقی قوی و تجربیات گسترده ای را ایجاد می کنند. این تجربه، DRCو را قادر می سازد تا اختلافات را بررسی و حل کند تا هر یک از کارگزار و معامله گر راه حل مناسبی برای هر موضوعی که در جریان معاملات فارکس بوجود می آید، داشته باشد.