تحلیلگران AMarkets

 

متخصصان پیشرو شرکت AMarkets تجربه گسترده ای در بازارهای مالی دارند و از دانش خود استفاده می کنند تا جعبه ابزار شرکت را برای مشتریان راحت تر و کارآمدتر بسازند. AMarkets یک کارگزار با بالاترین درصد از مشتریان موفق است که بخش عمده ای از آن با مشارکت تحلیلگران ما است.

تیم دیو

adeev@amarkets.com

تیم دیو تحلیلگر برجسته AMarkets است. در سال 2011 او از آکادمی کار و روابط اجتماعی فارغ التحصیل شد و مدرکی معتبر در اقتصاد و امور مالی بین المللی دریافت کرد.

مقالات تیم به طور مرتب در منابع اقتصادی پیشرو در رسانه ها منتشر شده و یکی از بهترین تحلیل گرترین نقل قول هاست. او نویسنده و میزبان سمینارهای سرمایه گذاری و وبینارها و یکی از سخنرانان کنفرانس های مالی AMarkets است. تیم یک متخصص تایید شده بازار مالی کارگزاری، فعالیت های دلالانن، بازار اوراق بهادار (عملیات بورس) و واضح سازی است. او همچنین متخصص در مدیریت فعالیت های صندوق های سرمایه گذاری است.

تحت هدایت تیم، عملکرد آزمایشگاه AMarkets، از جمله شاخص هایی از تمایلات بازار به عنوان شاخص موقعیت تجمعی و کیمن، توسعه یافت. یکی از مهمترین دستاوردهای تیم، تحلیلگر اتوماتیک منحصر به فرد است که به میزان قابل توجهی درصد مشتریان موفق AMarkets را افزایش داده و این شرکت را با این معیار به سه شرکت برتر در این صنعت در جهان تبدیل کرده است


نیک کرزن نوسکی

nkorzhenewsky@amarkets.com

نیک کرزن نوسکی تحلیلگر AMarkets است. فعالیت های حرفه ای او بسیار نزدیک به روزنامه نگاری مالی است و او به درستی به عنوان یکی از بهترین کارشناسان ارز و بازار سهام در نظر گرفته شده است. او در پیش بینی هایش، نیک متمرکز بر تحلیل وضعیت اقتصاد کلان و سیاست است.

نیک یک عضو منظم در مجمع جهانی اقتصاد در داووس است که در آن با مقامات پولی ارتباط دارد، به ویژه با رئیس بانک مرکزی اروپا ماریو دراگی، مدیر عامل صندوق بین المللی پول کریستین لاگارد و بسیاری دیگر. در طول پنج سال گذشته، نیک موفق به مدیریت یک صندوق تامینی بود.

نیک کرزن نوسکی فارغ التحصیل مدرسه عالی اقتصاد است. او به زبان انگلیسی و چینی مسلط است او در اوقات فراغتش در تنیس، وزنه برداری و مسافرت مشغول به کار است.