درباره ما

 

AMarkets درباره

 

شرکت AMarkets  یک کارگزار مالی پیشرو است که انواع مختلفی از محصولات الکترونیکی را از جمله معاملات فارکس، فلزات، کالاها و CFD ها را برای مشتریان سراسر جهان عرضه می کند.

 

 

با ارائه دسترسی مستقیم به بازارهای جهانی ما هزاران معاملات را در روز انجام می دهیم و به مشتریان خود تمام ابزارهای ضروری برای و معاملات الگوریتمی همراه با راه حل های پیشرفته مدیریت پول را عرضه می کنیم.

 

 

به این ترتیب، ما برای ارائه بهترین خدمات ممکن، با بالاترین توجه به تغذیه قیمت، سرعت اجرا و دقت دستورات تلاش می کنیم.

 

مأموریت اصلی ما این است که به طور مداوم محیط معاملات ما را بهبود بخشیم و سودآوری مشتری را افزایش دهیم و بهترین ابزارهای مالی و مشاوران مالی را در اختیار آنها قرار دهیم.

 

 

شرایط معاملاتی رقابتی

ما از تکنولوژی پیشرفته برای جمع آوری نقدینگی بازار، پلتفرم های معاملاتی قوی و مکانیزم مسیریابی مستقیم دستور استفاده می کنیم که همچنین به عنوان یک  شناخته می شود  STP مدل

  

 

امنیت وجوه مشتریان

 

شرکت AMarkets به امنیت صندوق های مشتری توجه جدی می کند. ما تمام وجوه مشتریان را به صورت جداگانه از حسابهای عملیاتی شرکت نگهداری می کنیم و دارایی های شرکت را در بین بانک های قابل اعتماد جهانی تقسیم می کنیم. AMarkets  یکی از اعضای کمیسیون مالی است که اختلافات بین شرکت کنندگان در بازار مالی را حل می کند و هر مشتری را با صندوق جبران کمیسیون برای هر مورد تا 20،000 دلار حمایت می کنیم.

 

 

شرکت AMarkets  نیز حساب های تحت شرایط آیین نامه FCA خود را در لندن – ATC کارگزاران ارائه می دهد. این گزینه مناسب برای مشتریان نهادی بزرگ و صندوق های تامینی است که از تجارت مستقیم API (پروتکل FIX 4.4 و جاوا) استفاده می کنند، زیرا آنها به تکنولوژی پیشرفته اجرا با اتصال مستقیم به بازار نیاز دارند.

 

جوایز AMarkets

 

 

به منظور حفظ موقعیت یک شرکت پیشرو، ما متعهد به بهبود مستمر محصولات و خدمات ما هستیم. با توجه به این مأموریت، تیم AMarkets به نتایج عالی در عرصه بین المللی دست یافت:

 

Best affiliate programs on the financial markets RACE Awards 2016

بهترین برنامه های وابسته در بازارهای مالی RACE Awards 2016

 

Best FOREX broker on the affiliate programs market RACE Awards 2015

بهترین کارگزاری فارکس در بازار برنامه های وابسته RACE Awards 2015

 

Best Execution Speed IAFT Awards 2014

بهترین سرعت اجرا 2014 IAFT Awards

 

Highest Clients` Success Rate IAFT Awards 2014

بالاترین میزان موفقیت مشتریان IAFT Awards 2014

 

Fastest growing STP broker asia 2013

سریعترین کارگزار STP در حال رشد در آسیا 2013

 

Dinamic development IAFT Awards 2012

توسعه پویا IAFT Awards 2012

 

Best educational program Show FX 2011

بهترین نمایش برنامه آموزشی FX 2011

 

Discovery of the Year Newsland 2009

کشف سال زلاند نو 2009

 

AMarkets is recommended by partners

شرکت AMarkets توسط شرکا توصیه می شود

 

ما دائما در جستجوی راه هایی برای بهبود محصولات و خدمات مان هستیم. به همین دلیل است که شرکای ما تنها شرکت های اثبات شده و معتبر را انتخاب می کنند.

 

یک حساب معاملاتی باز کنید