درباره AMarkets

شرکت AMarkets یک کارگزار مالی پیشرو است که انواع مختلفی از محصولات الکترونیکی را از جمله معاملات فارکس، فلزات، کالاها و CFD ها را برای مشتریان سراسر جهان عرضه می کند.

Keeping our clients up to speed with the most recent trends on financial markets, we offer Bitcoin accounts,so our customers can freely deposit and withdraw their funds using most popular cryptocurrency in the world, without paying conversion fees.

با ارائه دسترسی مستقیم به بازارهای جهانی ما هزاران معاملات را در روز انجام می دهیم و به مشتریان خود تمام ابزارهای ضروری برای و معاملات الگوریتمی همراه با راه حل های پیشرفته مدیریت پول را عرضه می کنیم.

به این ترتیب، ما برای ارائه بهترین خدمات ممکن، با بالاترین توجه به تغذیه قیمت، سرعت اجرا و دقت دستورات تلاش می کنیم.

مأموریت اصلی ما این است که به طور مداوم محیط معاملات ما را بهبود بخشیم و سودآوری مشتری را افزایش دهیم و بهترین ابزارهای مالی و مشاوران مالی را در اختیار آنها قرار دهیم.

شرایط معاملاتی رقابتی

ما از تکنولوژی پیشرفته برای جمع آوری نقدینگی بازار، پلتفرم های معاملاتی قوی و مکانیزم مسیریابی مستقیم دستور استفاده می کنیم که همچنین به عنوان یک مدل STP شناخته می شود.

امنیت وجوه مشتریان

 

شرکت AMarkets به امنیت صندوق های مشتری توجه جدی می کند. ما تمام وجوه مشتریان را به صورت جداگانه از حسابهای عملیاتی شرکت نگهداری می کنیم و دارایی های شرکت را در بین بانک های قابل اعتماد جهانی تقسیم می کنیم. AMarkets یکی از اعضای کمیسیون مالی است که اختلافات بین شرکت کنندگان در بازار مالی را حل می کند و هر مشتری را با صندوق جبران کمیسیون برای هر مورد تا 20،000 دلار حمایت می کنیم.

 

The financial credibility of AMarkets was verified by Ernst & Young, an international auditing company and a member of the “Big Four”. In this industry, this is an unprecedented step toward openness and transparency of a broker’s activity, which aims to officially confirm the financial stability of AMarkets, its careful safekeeping of clients’ funds, and absolute willingness to execute any fund withdrawal request from the clients.

جوایز AMarkets

به منظور حفظ موقعیت یک شرکت پیشرو، ما متعهد به بهبود مستمر محصولات و خدمات ما هستیم. با توجه به این مأموریت، تیم AMarkets به نتایج عالی در عرصه بین المللی دست یافت:


بهترین برنامه های وابسته در بازارهای مالی RACE Awards 2016

بهترین کارگزاری فارکس در بازار برنامه های وابسته RACE Awards 2015

بهترین سرعت اجرا 2014 IAFT Awards

بالاترین میزان موفقیت مشتریان IAFT Awards 2014


سریعترین کارگزار STP در حال رشد در آسیا 2013

توسعه پویا IAFT Awards 2012

بهترین نمایش برنامه آموزشی FX 2011

کشف سال زلاند نو 2009

شرکت AMarkets توسط شرکا توصیه می شود

ما دائما در جستجوی راه هایی برای بهبود محصولات و خدمات مان هستیم. به همین دلیل است که شرکای ما تنها شرکت های اثبات شده و معتبر را انتخاب می کنند.