شاخص تمایلCOT

از طریق استفاده از گزارش شاخص مبادله COT (تعهدات گزارش معامله گران)، شما این امکان را دارید تا احساسات شرکت کنندگان بزرگ در بازار آینده را تحلیل کنید. از داده ها به لحاظ کلی موقعیت های خرید یا فروش، به منظور پیشبرد تعیین روند بازار و آماده شدن برای تغییر بازار، استفاده کنید.


اطلاعات
مربوط به معاملات رولرهای بالا در بازار آینده


داده
های سود باز


سابقه از 2006


طیف گسترده ای از ابزار

اطلاعات مربوط به معاملات رولرهای بالا در بازار آینده

داده های مربوط به معاملات معامله گران غیر تجاری غیرمستقیم مانند صندوق های تامینی، شرکت های سرمایه گذاری و بانک ها برای ترسیم شاخص COT در AMarkets استفاده می شود. حتی این دسته از معامله گران به عنوان صندوق های سرمایه و پول شناخته شده اند. استراتژی برای این شرکت کنندگان ممکن است با بازگشایی مستقیم، موقعیت غیرایمن یا داوری بین بازارها همراه باشد. اعضای این گروه می توانند دارایی های مشتریان را مدیریت کنند، در معامله های خصوصی یا گمانه زنی از طرف مشتریان شرکت کنند و احساسات آنها بیشتر برای معامله در بازارهای مالی مورد توجه قرار می گیرد.

داده های سود باز

سود باز – مجموع حجم معاملات باز در خرید یا فروش یک دارایی خاص است. سود باز می تواند به عنوان فیلتر اصلی در انتخاب یک ابزار مالی مشتق شده استفاده شود. به طور عمده، در حضور یک روند جدی در هر ابزار، سود باز به آنها افزایش می یابد.

سابقه از 2006

مشتریان AMarkets دارای فرصتی برای تحلیل اینکه چگونه کل حجم معاملات خرید و فروش از سال 2006 تغییر کرده است می باشند و می توانید تفاوت بین آنها را ببینید.

طیف گسترده ای از ابزار

ابزارهای زیر برای تجزیه و تحلیل دقیق احساسات بازار در دسترس هستند: EURUSD، GBPUSD، USDJPY، AUDUSD، NZDUSD، USDCAD، USDCHF.

مزیت های استفاده از این شاخص چیست؟

این گزارش COT برای پیدا کردن مقادیر شدید از کل مقدار موقعیت های خرید یا فروش کل استفاده می شود که نشان دهنده تغییر قریب الوقوع بازار است. همچنین با استفاده از گزارش COT شما می توانید شاخص انحراف سیگنال و قیمت دارایی پیش زمینه را دنبال کنید. این شاخص احساسات بازار را برای فواصل زمانی طولانی ترسیم می کند و بنابراین می تواند برای عملیات درازمدت مورد استفاده قرار گیرد. اگر در مورد شاخص COT سؤالی دارید، لطفا با مدیر حساب خود تماس بگیرید که اطلاعات تماس آن در حساب شما است.