Close
Close

شاخص کیمن

یک قانون قدیمی بازار وجود دارد که می گوید برای ایجاد پول، نباید جمعیت را دنبال کنید.اما چگونه بدانیم که معامله گران دیگر چه کار می کنند؟

شاخص کیمن با قابلیت های پیشرفته می تواند در قسمت حساب من پیدا شود.

Cayman Indicator with extended functionality can be found in فضای حساب م.

ثبت نام در حساب من و دسترسی به:

به روز رسانی در زمان واقعی

سابقه داده ها از روز اول

دسترسی به شاخص تمایل کیمن در MT4!

کارشناس مشاور / ربات معاملاتی بر اساس کیمن

طیف وسیعی از ابزارهای معاملاتی و چارچوب های زمانی

به روز رسانی در زمان واقعی

ما توانستیم بالاترین میزان تجدید اطلاعات را در صنعت بدست آوریم. اکنون می توانید نسبت واقعی گاوها و خرس ها برای هر امنیت را ردیابی کنید و اطلاعات را در زمان واقعی دریافت کنید.

سابقه داده ها از روز اول

از زمان تأسیس شرکت ما (اکتبر 1، 2007)، تمایلات بازار را تحلیل کرده ایم و ابزار پیشرفته تجزیه و تحلیل بازار را بر اساس آن ایجاد کرده ایم. از این ابزار برای تحلیل روند گذشته بازار در مقابل تمایلات بازار برای یافتن مناسب ترین سطوح بحرانی برای هر جفت ارز استفاده کنید.

دسترسی به شاخص تمایل کیمن در MT4!

کیمن همچنین در MT4 موجود است، که حتی توانایی تحلیل بیشتر را ایجاد می کند. از چارچوب های زمانهای مختلف و گزینه های صفحه نمایش برای تجزیه و تحلیل بازار و یا ساخت ربات معاملاتی خود بر اساس سیگنال های کیمن استفاده کنید. تجزیه و تحلیل بهتر و تجربه کاربر برای شما!

کارشناس مشاور / ربات معاملاتی بر اساس کیمن

یک سیستم معاملاتی خودکار است که سیگنال های معاملاتی را بر اساس رفتار جمعیت بازار، و همچنین سیگنال اشباع خرید و اشباع فروش تولید می کند. میانگین حرکت به عنوان یک تایید سیگنال معاملاتی اضافی استفاده می شود.شاخص کیمن بر اساس EA شامل دو شاخص بازار می شود که در روند اصلی بازار می توانند معامله شود و ارزها را هنگام اشباغ فروش خریداری کنند و هنگام اشباع خرید بفروشند.

طیف وسیعی از ابزارهای معاملاتی و چارچوب های زمانی

از کیمن برای تحلیل تمایلات ابزارهای زیر استفاده کنید: EURUSD، GBPUSD، USDJPY، AUDUSD، NZDUSD، USDCAD، USDCHF، EURJPY، EURGBP، XAUUSD، XAGUSD، UKOIL و NGAS. تحلیل تمایلات بازار را با استفاده ازچارچوب زمانی زیر انجام دهید: D1، H4، H1، M30، M15