سوالات متداول توسط مشتریان (ROBOX)

سزویس RobloX چیست؟

سرویس RoboX یک پلتفرم تجاری ویژه برای سرمایه گذاری های منفعل و معاملات الگوریتمی است که براساس الگوریتم های معاملاتی است. RoboX هزاران نمونه اوراق بهادار را تجزیه و تحلیل می کند و مناسب ترین را برای نیاز شما را انتخاب می کند.

مقدار حداقل سرمایه گذاری در RobloX چقدر است؟

حداقل سرمایه گذاری که می توانید اوراق بهادار تجاری را انتخاب کنید 100 دلار است.

چگونه اوراق بهادار موجود برای سرمایه گذاری را مشاهده کنیم؟

 1. 1. یک حساب معاملاتی RoboX در Amarkets باز کنید
 2. 2. پلتفرم معاملاتی RoboX را اجرا کنید و اطلاعات ورود را وارد کنید.
 3. 3. داده ها را در رابط کاربری پلتفرم معاملاتی انتخاب کنید: سرمایه اولیه، روش معاملاتی و چگونه خود را به عنوان یک معامله گر توصیف می کنید
 4. 4. شما اوراق بهادار را در لیست نتایج مطابق با پارامترهای انتخاب شده مشاهده خواهید کرد.
آیا این امکان وجود دارد که پلتفرم را در رایانه و / یا دستگاه تلفن همراه خود دانلود کنید؟

دسترسی به پلتفرم معاملاتی از طریق یک ترمینال وب است که در مرورگر باز می شود. برای پیوستن به ترمینال وب از لینک استفاده کنید.

چگونه به RoboX متصل و شروع به استفاده از آن کنیم؟

 1. شما باید یک حساب شخصی در AMarkets ثبت کنید.
 2. یک حساب واقعی RoboX را در حساب شخصی خود اضافه کنید.
 3. به پلتفرم ترمینال وب RoboX در لینک وارد شوید
 4. روی دکمه "ورود" در گوشه بالا سمت راست رابط کاربری RoboX کلیک کنید.
 5. اگر اولین بار به این صفحه آمده اید، باید گزینه «New to RoboX را کلیک کنید» را در فرم پر کردن داده ها انتخاب کنید. اگر قبلا یک حساب معاملاتی را با یک بروکر باز کرده اید، باید گزینه «در حال حاضر یک حساب معاملاتی دارید؟» را انتخاب کنید. و هر آدرس ایمیل را وارد کنید (ایمیل برای ورود های بعدی به پلتفرم استفاده می شود) سپس شماره حساب و رمز عبور را از AMarkets وارد کنید و روی «ثبت نام» کلیک کنید.

توافق نامه استفاده از RoboX را قبول کنید و پس از آن برای همگام سازی موفق حساب کاربری RoboX با حساب AMarkets صبر کنید و شروع به سرمایه گذاری کنید.

چرا من نمیتوانم پولم را پس از ورود به RoboX ببینم؟

پس از ثبت نام موفق، باید Robox را به کارگزار خود وصل کنید. برای انجام این کار، روی خط "لطفاً حساب کاربری خود را به کارگزار خود وصل کنید" کلیک کنید. " پس از کلیک کردن بر روی ردیف، یک پنجره جدید ظاهر می شود تا شماره حساب معاملاتی باز شده در شرکت و رمز عبور حسابتان که به ایمیل شما ارسال شده است را وارد کنید.

چه اطلاعاتی را در مورد اوراق بهادار قبل از اتصال می توانم ببینم؟

قبل از انتخاب یک اوراق بهادار خاص شما اطلاعات زیر را دارید

 1. سود و ضرر به درصد از زمان بازگشایی اوراق بهادار
 2. سطح ریسک در درصد..:
 3. مقدار توصیه شده برای سپرده برای استفاده از اوراق بهادار.
 4. ابزارهای مالی که معامله می شوند.
 5. سیگنال های معامله اوراق بهادار به طور زنده.
 6. سابقه سیگنال های معاملاتی از زمان آغاز اوراق بهادار.
 7. تاریخ ایجاد اوراق بهادار، تعداد ابزارهای معاملاتی در اوراق بهادار، تعداد کل معاملات بسته شده و دوره به روز رسانی اوراق بهادار.
هنگام اضافه کردن یک اوراق بهتدار جدید معنی «اجرای سیگنال های فعلی اوراق بهادار» چیست؟

اگر شما یک تیک مخالف «عضویت سیگنال های جاری بسته ها» را ترک کنید، فوراً موقعیت فعلی شغلی شما در حساب شما در قیمت بازار قابل مشاهده است. حذف یک تیک به این معنی است که اوراق بهادار موقعیت های کاری موجود را باز نمی کنند و منتظر سیگنال های جدید مناسب برای باز کردن در حساب شما خواهند بود.

چگونه یک اوراق بهاداررا در RobloX انتخاب کنیم؟

یک استراتژی را انتخاب کنید و اوراق بهادار معاملاتی را در ابتدا وصل کنید. شما می توانید استراتژی را بر مبنای روش های معاملاتی انتخاب کنید: "کم کردن ضرر" یا "به حداکثر رساندن سود".

بعد، یک استراتژی را بر اساس ریسک (استفاده از حساب معاملاتی) انتخاب کنید:

 • - محافظه کار (سطح پایین ریسک و سودآوری)
 • - متوسط (سطح معتدل ریسک و سودآوری)
 • - تهاجمی (سطح بالایی از ریسک و سودآوری)

بنابراین شما می توانید 6 استراتژی معاملاتی را انتخاب کنید، بر اساس اندازه سپرده، اولویت های مالی و شخصیت خود (اگر شما می توانید با خیال راحت از کاهش موقت یا بهتر * برای محدود کردن ضرر خود استفاده کنید). سیستم پس از انتخاب اوراق بهادار معاملاتی براساس استراتژی این اوراق بهادار، به طور خودکار موقعیت ها را باز و بسته خواهد کرد.

چگونه یک موقعیت را در Roblox باز کنیم؟

شما نیازی به باز کردن موقعیت ندارید. این پلتفرم در حالت اتوماتیک عمل می کند و موقعیت ها را مطابق با استراتژی انتخاب شده انجام می دهد.

آیا می توانم موقعیت های باز را مدیریت کنم؟

بله، می توانید. RoboX به شما اجازه می دهد که در 3 حالت موقعیت های باز را انتخاب کنید:

 1. "خودکار" - سیستم بدون تایید شما یک موقعیت را باز و بسته می کند.
 2. "مورد نیاز تایید" - سیستم درخواست باز کردن موقعیت را به شما ارسال می کند و می توانید آن را تایید یا رد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که این ممکن است منجر به کاهش عملکرد اوراق بهادار شود.
 3. "نگه داشتن" - هر موقعیت جدید مسدود خواهد شد. بسته شدن موقعیت های قدیمی با توجه به تنظیمات اوراق بهادار رخ خواهد داد."
آیا می توانم ضرر خود را محدود کنم؟

بله، یک "کنترل حساب" ویژه تابع گارد وجود دارد که به شما کمک می کند که ضرر را محدود کنید. هنگامی که شما به مقدار موجودی تنظیم شده در تنظیمات تابع "گارد" برسید، تمام موقعیت های فعلی بسته و تابع گارد غیر فعال خواهد شد. با این حال، تمام سیگنال های آینده اوراق بهادار اضافه شده باز خواهد شد. علاوه بر این، شما یک اطلاعیه در مورد عملیات گارد در ایمیل خود دریافت خواهید کرد. توجه داشته باشید که مقدار گارد دقیقا با مقدار موجودی که در آن نقطه موقعیت بسته خواهد شد مطابقت دارد، و به مقدار وجوه ربطی ندارد. به عبارت دیگر، اگر موقعیت های باز دارای نتیجه مالی شناور منفی باشند، که می تواند به Stop Out منجر شود، تایع گارد کار نخواهد کرد.
به عنوان مثال: موجودی شما 1000 دلار است، شما یک اوراق بهادار را برای کپی کردن انتخاب کرده و تابع گارد "کنترل حساب" را فعال می کنید، مقدار موجودی را با 900 دلار تنظیم کنید. فرض کنید که شما در هنگام اصلاح منفی از ابزارهای مالی اوراق بهادار را متصل کرده اید و ربات بخشی از موقعیت های قبلا باز شده را با ضرر 120 دلار بسته است. به این ترتیب، هنگامی که مبلغ حساب کاربری به 880 دلار می رسد، تابع گارد تمام موقعیت های باقیمانده را خاتمه می دهد و اوراق بهادار انتخاب شده را غیرفعال می کند، پس از آن شما توسط ایمیل مطلع می شوید که تابع گارد عمل کرده است.

آیا امکان انتخاب چندین اوراق بهادار برای معامله وجود دارد؟

بله، شما می توانید چندین اوراق بهادار تجاری را با استراتژی متفاوت انتخاب کنید.

نحوه مشاهده موقعیت های بسته حساب من چیست؟

گزینه "موقعیت های بسته" را در منو انتخاب کنید. شما می توانید یک دوره زمانی خاص، گزارش "گروه بندی بر اساس بسته بندی" یا "بدون گروه بندی" در مورد اوراق بهادار معاملاتی را انتخاب کنید. گزارش را می توان در پلتفرم معاملاتی یا در اکسل مشاهده کرد. در فایل اکسل اطلاعات گسترده ارائه شده: شما می توانید موقعیت های باز و بسته و زمان اجرای آنها را ببینید.

چگونه می توانم موقعیت های باز حساب خود را ببینم؟

برای مشاهده موقعیت های باز، به «موقعیت های باز» بروید. شما می توانید داده های موقعیت باز در اکسل آپلود کنید و نام ابزار، قیمت و زمان بازگشایی را مشاهده کنید.

آیا می توانم موقعیت باز را به طور جداگانه ببندم؟

شما می توانید دستوراتی را که در حال پردازش هستند را ببندید.
به "موقعیت های باز" بروید. شما یک دکمه "موقعیت بسته" را در سمت راست پایین مشاهده خواهید کرد. شما می توانید موقعیت خود را برای کل اوراق بهادار یا برای هر موقعیت به طور جداگانه ببندید.
برای بستن فقط یک موقعیت از کل اوراق بهادار، بر روی نام اوراق بهادار کلیک کنید تا لیستی از آیتم های باز را نمایش دهد. موقعیت را انتخاب کنید و روی دکمه "بستن موقعیت" کلیک کنید.

اگر من بخواهم موقعیت های باز و بسته را کنترل کنم، از کجا اطلاع می گیرم؟

اعلان ها می توانند به گوشی هوشمند یا ایمیل شما ارسال شوند. برای تنظیم روش تحویل اطلاع رسانی در منو وارد "تنظیمات حساب"، سپس "اطلاعیه ها" شوید.

آیا زمانی که موقعیت های باز وجود دارد، می توانم اوراق بهادار معاملاتی را حذف کنم؟

بله، شما می توانید اوراق بهادار فعلی خود را حذف کنید. بخش خلاصه را باز کنید، بر روی نام اوراق بهادار کلیک کنید، روی «حذف اوراق بهادار» در انتهای اطلاعات اوراق بهادار کلیک کنید. این پلتفرم به شما امکان بستن همه موقعیتهای باز اوراق بهادار حذف شده یا باز نگه داشتن آنها را می دهد. اگر تصمیم بگیرید که موقعیت را باز نگه دارید، بسته به استراتژی های سیگنال بسته خواهد شد.

چقدر کمیسیون در هنگام سرمایه گذاری با RoboX هزینه می شود؟

کمیسیون استفاده از RoboX برای هر لات 15 دلار است.