RoboX یک سرویس سرمایه گذاری هوشمند است

سرویس RoboX یک سرویس با کاربری ساده است که به صورت خودکار معاملات را در بازارهای مالی انجام می دهد. شما بدون هیچ گونه تلاش اضافی سود می برید.

سرویس RoboX به گونه ای خاص طراحی شده است تا کار معامله گران و سرمایه گذاران را در بازارهای مالی با سود بیشتر و زمان کمتر انجام دهد. ویژگی اصلی متمایز این سرویس و بخشی از عملکرد اصلی آن، تجزیه و تحلیل بیش از یک میلیون الگوریتم معاملاتی است که توسط معامله گران الگوریتمی حرفه ای نوشته شده است. این سرویس چند استراتژی بهینه را انتخاب می کند و از آنها اوراق بهادار منحصر به فرد را ایجاد می کند، بنابراین تمام کاری که شما باید انجام دهید انتخاب مناسب ترین است.

سرویس RoboX یکی از پیشرفته ترین معاملات الگوریتمی امروزه است. این به شما کمک می کند تا اقدامات روزمره را به صورت خودکار انجام دهید و نفوذ احساسات بر نتیجه معاملات را کنار بگذارید و علاوه بر این، سرمایه گذاری های شما تحت کنترل موثر روبات هوشمند است که تعداد معاملات سودآور را افزایش می دهد و ضرر در طول هر جلسه معاملاتی کاهش می یابد.

اگر امروز سرویس جدید سرمایه گذاری موفقیت آمیز را امتحان کنید، هرگز نمی خواهید دوباره به تحلیل تکنیکال، کنترل دستی ربات و جستجوی مستقل برای استراتژی های خوب برگردید.

مزیت های RobloX
 • ساده سازی
  شما می توانید است تنها با 3 پارامتر شروع به سرمایه گذاری کنید و اوراق بهادار فردی سودآوری را کسب کنید.
 • هوش
  ابزار قدرتمند ساده ایی که هزاران الگوریتم معاملاتی را تجزیه و تحلیل می کند تا اوراق بهادار شخصی را ایجاد کند.
 • مدرن بودن
  سرویس Robox به طور مستقل عمل می کند شما لازم نیست که کامپیوتر خود را روشن یا به اینترنت وصل کنید.
 • اتوماسیون
  سرویس RoboX وضعیت بازار را تجزیه و تحلیل می کند و به طور خودکار معاملات را تنظیم می کند، تا 97٪ زمان برای شما ذخیره شود.
سرویس RoboX چگونه کار می کند؟

«بر هیچ کسی پوشیده نیست که زندگی مدرن به شدت با فناوری ارتباط دارد. این فرض از ویژگی های آشوبناک ترین محیط های بازارهای مالی در جهان محسوب می شود. اثربخشی هر فرآیند سرمایه گذاری به واسطه وجود یک سیستم واضح از الگوریتمی تعریف می شود که شما می خواهید آن را دنبال کنید و هر گونه ابراز احساسات را سرکوب کند.

سرویس Robox یکی از پیشرفته ترین راه حل ها در زمینه معاملات الگوریتمی و یک برنامه خودکار خدمات هوشمند است. کلید استفاده از این سرویس امکان انتخاب استراتژی از یک پایگاه داده عظیم از استراتژی های معاملاتی است که به بهترین شکل با ترجیحات فردی هر یک از معامله گران در شرایط دائماً در حال تغییر شرایط بازار همساز می شود.”

آرتم دیو، تحلیلگر ارشد در Amarkets

تا 92٪ برای 6 ماه!

سودآوری یک اوراق بهادار از Jasper 3213 بیش از 90٪ در 6 ماه گذشته است

هنوز فکر می کنید که آیا از RobloX استفاده کنید؟
سرمایه گذاری شما بدون RoboX
 • شما باید وقت خود را صرف جستجو برای ابزارهای تجاری مناسب و تجزیه و تحلیل عملکرد آنها کنید.
 • شما باید مراقب چگونگی تنوع ریسک در اوراق بهادار باشید.
 • فشار روانی و احساسی را افزایش می دهد که ممکن است بر نتایج معاملات شما تاثیر بگذارد.
 • نتایج معاملاتی به طور مستقیم با تجربه و کیفیت تجزیه و تحلیل شرایط بازار بستگی دارد. اگر شما یک مبتدی هستید، حتماً فرصت دستیابی به نتایج مثبت بسیار کم است.
سرمایه گذاری شما با RoboX
 • شما دیگر نیازی به نگرانی در مورد نحوه جمع آوری اوراق بهادار ندارید. RoboX اوراق بهادار سودآور را که مناسب استراتژی شما است فراهم خواهد کرد.
 • ابزارهای اوراق بهادار به گونه ای انتخاب می شوند که اگر یکی از آنها باعث ایجاد ضرر شود، دیگران سود بالایی کسب می کنند.
 • سرویس RoboX هيچ احساسي ندارد و بر اساس تحليل وضعيت فعلي بازار، تصميم گیری می کند. هیچ حرص طلبی در آن وجود ندارد و همیشه سود را ثابت می کند و معاملات ضررده را به موقع می بندد.
 • شما لازم نیست به طور مداوم بر آنچه در بازار اتفاق می افتد نظارت کنید. هزاران الگوریتم که در RoboX استفاده می شود، بازار را تجزیه و تحلیل می کنند و تصمیم درست را اتخاذ می کنند و با شرایط سازگار می شوند.

چگونه شروع کنیم؟

شرایط معامله مرتبط با نوع حساب و اجرای مستقیم بازار است و هزینه استفاده از این سرویس 15 دلار برای هر لات است.

سوالات متداول
شرایط و قوانین استفاده از خدمات «Robox»
راهنمای کاربر