xSocial – پلتفرم معاملاتی اجتماعی

در واقع xSocial نشان دهنده شبکه اجتماعی معامله گرانی است که حساب های زنده را در کارگزار های مختلف معامله می کنند. با استفاده از xSocial شما می توانید فعالیت های دیگر معامله گران و نتایج معاملاتی آنها را نظارت کنید و تنها با یک کلیک ماوس آنها را کپی کنید. اگر دنبال راز مخفی یک تجارت موفق هستید، Trade Copier دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید! در واقع تصور کنید با کپی کردن معامله گران موفق در پلتفرم اجتماعی، شما آن ها را برای خود به کار می گیرید.


مزیت های بی رقیب پلتفرم xSocial:


کپی و ضد کپی معاملات


ارائه دهندگان سیگنال در xSocial برای انتخاب امن هستند


انواع گوناگونی از ارائه دهندگان سیگنال


به هر روشی که می خواهید، این همان راهی است که شما به آن نیاز دارید

کپی و ضد کپی معاملات

آیا می دانستید که می توانید با استفاده از یک ابزار ضد کپی در معاملات ضررده نیز پول کسب کنید؟ آن را امتحان کنید.

ارائه دهندگان سیگنال در xSocial برای انتخاب امن هستند

سرویس xSocial شرایط بسیار سختگیرانه ای برای ارائه دهندگان سیگنال قرار می دهد. هر ارائه کننده سیگنال قبل از اینکه بتواند معاملات خود را در داخل شبکه به اشتراک بگذارد، باید مورد حسابرسی قرار گیرد و باید معاملات واقعی را در حساب باز شده تحت قوانین UK FCA انجام دهد. ارائه دهندگان سیگنال مجاز نیستند خود را در داخل شبکه ارتقاء دهند، بنابراین همه آنها از لحاظ جستجوی کاربر برابر هستند و تنها با تجزیه و تحلیل نتایج معاملات قابل جستجو هستند.

انواع گوناگونی از ارائه دهندگان سیگنال

با استفاده از xSocial شما به بیش از 7000 ارائه دهنده سیگنال ها و آمار عملکرد معاملات آنها دسترسی دارید، بنابراین می توانید به راحتی، به طور ایمن و در هر زمان سرمایه گذاری کنید.

به هر روشی که می خواهید، این همان راهی است که شما به آن نیاز دارید

توسعه دهندگان xSocial توانستند ابزاری ایجاد کنند که هیچکس قبلاً آن را انجام نداده بود. شما نه تنها می توانید از ابزارهایی استفاده کنید که به طور کامل با مقررات ESMA و CySEC سازگار هستند، بلکه می توانید آنها را نیز تنظیمات سفارشی کنید. به عنوان مثال، شما می توانید تنها ارائه دهنده سیگنال از کشورهای خاص، که معاملات جفت ارز خاص را انجام می دهندو در تمام معاملات خود گزارش دقیق دریافت می کنند را دنبال کنید.

درباره پلتفرم

راهنمای کاربر xSocial

فهرست ابزار کامل xStation

مرز مورد نیاز xStation

شرایط و قوانین استفاده از سرویس «xSocial»